Masters of Rock 2015

14. července 2015 v 21:51 | Marja Virtanen |  Něco pozitivního
Můj sen se splnil. Ve dnech 9. - 12. července jsem byla součástí skvělého a velkého festivalu Masters of Rock (dále jen MoR) ve Vizovicích a i když tento článek vytvářím 2 dny po skončení festu celá unavená z nekonečného cestování, balení a ještě nevím, čeho všeho, musím vše shrnout, dokud to mám čerstvě v paměti. Každopádně zážitek to byl pořádný - a hlavně také zkušenost, co se cestování po celé republice týče. Není nadto cestovat něco přes čistých 6 hodin vlakem ...
Dodnes se ptám, jak je ale možné, že moje čtyřicetikilová maličkost vydržela nést krosnu velkou jako kráva a nacpanou všelijakými věcmi, stejně tak pěkně těžký stan pro 3 lidi. I když přiznám se, ruce mi málem upadly. Naštěstí si uvědomily, že pro to není vhodná chvíle. No nic, vrhnu se na popisování různých dní.Před tím, než jsem jela do Vizovic jsem dvakrát přespávala jinde, nejenže pro to, že jsem dané osoby chtěla vidět, ale také mi to přišlo z hlediska zdlouhavého cestování pohodlnější. Mé druhé přespávání se konalo v Břeclavi, kde jsem konečně naživo viděla své astrální dvojče. Další den ráno jsem ale bohužel musela do Otrokovic odjet sama, jelikož se kamarádce udělalo zle a necítila se na delší cestu - takže jsem si řekla "Fajn, teď to musíš zvládnout." Už na břeclavském nádraží bylo velké shromaždiště již natěšených metalistů, jenže náš vlak evidentně moc natěšený nebyl už jen z toho důvodu, že měl půlhodinové zpoždění.
V Otrokovicích jsem se konečně setkala s dalšími lidmi, které jsem vždy chtěla naživo vidět, a moje nálada se začala razantně zlepšovat a hodila jsem se do klidu. A když jsme nastoupili do vlaku směrem na Vizovice, přísahám, že jsem si cestou myslela, že jsme na ten MoR ani nemuseli jezdit, jak byl náš vagon (a samozřejmě i jiné) přecpaný metalisty vyřvávající "Hovnoooo!", někteří už měli nějaké to promile v sobě a samozřejmě se na plné pecky pouštěl metal. Ještě dodnes si pamatuji hlášku jedné metalistky, která řekla průvodčímu (držíc okurku): "Vezměte si tu okurku, hodí se vaší manželce" nebo tak něco. Samozřejmě se sexuálním podtextem, jak jinak:D

Jakmile jsme dorazili na místo, první, s čím jsme začali, bylo stavění obrovského stanu pro 6 lidí. Trvalo to přibližně hodinu a poté si nepamatuji přesně, jestli jsme se šli projít po areálu, nebo jsme odpočívali (myslím, že je to stejně nedůležitá informace). Ten den jsem se setkala se dvěma kamarády, jimž jsem dané setkání slibovala už po Facebooku.
Každopádně večer jsme letěli jak splašení na Within Temptation a já musím přiznat, že jsem byla oslněna. Byl to nepopsatelné úžasný koncert, to se snad nedá vyjádřit slovy - a ano, vykřičela jsem si hlas na takových písničkách jako "Faster", "Our Solemn Hour", "Fire and Ice" a podobně. Nikdy jsem nebyla nadšenější, pomyslela jsem si ten den. Navíc mi mí noví kamarádi sehnali podpisy Bloodbound, které jsem ten den též zastihla - nebo spíše již druhý den po půlnoci.

Další den nazvu takovým "couravým", ráno nás čekala návštěva Albertu, jelikož jsme chtěli něco málo posnídat a nabrat energii na nadcházející koncerty. A jako první jsem s kamarádem šla na HammerFall, jejichž koncert začal ve 21:00 a na začátek jsem tam jaksi ještě nebyla - ale nějakým záhadným způsobem se mi podařilo při druhé polovině prvního songu protlačit k prvním řadám (že by zabral můj nevinný kukuč? :D ) a tím jsem si jejich vystoupení užila naplno. Dodávám, že jsem i na Within Temptation byla dost vepředu, kamarádka byla dokonce v první řadě - takže naprostá spokojenost. A co je bomba, tak jsem se dostala i na podpisovku HF (i když ta tlačenice byla tedy pořádná!) a kromě podpisů jsem si s nimi podala i ruce (tedy kromě kytaristy Oscara Dronjaka, u něj jsem to nestihla). Mé pocity z toho byly nepopsatelné.
A ještě taková perlička - zúčastnila jsem se i podpisovky (ne však koncertu) power metalových Serious Black, velmi zajímavého hudebního projektu, ve kterém dokonce účinkuje i Čech. A všichni jsou to neuvěřitelně sympatičtí chlapi, jeden z nich na mě dokonce "Hello, sweetie!" a na kamarádku "Hello, nice lady!", takže jsem měla úsměv od ucha k uchu, málokdo má takto dobrou a přátelskou náladu co se fanoušků týče (mluvím samozřejmě o určitých výjimkách).
Po HammerFall přišli na řadu Black Label Society, vystupování Zakka Wylda se mi líbilo, i když měli dost podivně poskládaný playlist (a ke konci hlavně zdlouhavý, takže jsem jeden song vynechala). S kytaristou Johnem DeServiem jsme na sebe chvilku co chvilku pokukovali (byla jsem v první řadě), skvělé bylo, že na mě ukázal, zvedl palec nahoru a zazubil se. Je velkou výhodou stát vepředu a být v kontaktu s hudebníky! Jen mě mrzí, že BLS zrušili autogramiádu. Stejně tak Septicflesh, jejichž podpisy jsem si dost přála mít. No nic, stalo se.

Sobota byla ve znamení Delain a Powerwolf. Bohužel od Delain jsem toho moc neznala, jen jsem si s nimi zapěla We Are The Others. Sing to Me s Marcem Hietalou nebyl - což je škoda, naživo by to určitě znělo nezapomenutelně.
Ten den jsem se navíc zúčastnila akce Sparku, tzv. Sčítání metalistů a díky tomu jsem se naživo potkala s Lúmenn a dokonce máme i společnou fotografii, a trochu jsme též pokecaly.
Co se podpisů týče, tento den jsem ulovila Arakain (když jsem jednomu členovi podávala kus papíru, který byl trochu pomačkaný, měl být pro kamarádku, tak on řekl, jestli nechci čistý a lepší, že s tím pomačkaným si můžeme akorát utřít víme co) a samozřejmě Powerwolf - za ty klaustrofobické mačkanice to stálo a za ty podané ruce též. Zpěvák Attila má stisk jak svěrák, i když není ve skutečnosti mohutný, jak jsem si myslela, zatímco klávesák Falk měl trochu stisk jako leklá ryba a pozdravil s takovým nesmělým "Hi." Ale na koncertě se tedy rozjeli. Zas jsem byla dost vepředu (že já se na tom DVD z MoRu nakonec objevím?:D ), bohužel zezačátku mě štval dvoumetrový a urostlý chlap předemnou, který nebyl s to uhnout ani o píď. A jeho manželka mi na mou slušně položenou otázku, zda by nebylo možné posunout se, abychom viděli oba, odsekla "Tady není kam." No, ono by jim to hrozně ublížilo.
Jak jsem již zmínila, Powerwolf měli opravdu bombastickou show, dokonce zde natáčeli své první DVD, zahráli dost známé songy, takže jsem si též málem vykřičela hlas a i když se během koncertu stalo, že při songu Blessed&Possessed bubeník Roel zapomněl na rytmus (nebo se podělalo něco jiného), i tak se jim to odpustilo a oni z toho elegantně vybruslili s We Drink Your Blood. Tuto menší chybu se podařilo natočit:


Stane se, i profík se někdy utne. Jinak jsem ráda, že jsem si na MoRu stihla pořídit CD těchto metalových vlků, bylo za pouhé tři stovky, což mě potěšilo. Za sebe můžu říct, že album se jim vážně povedlo.

A co se neděle týče, zde jsem ulovila podpisy Arkony (se všemi jsem si podala ruce, Masha není vůbec tak divoká jako na podiu), jejich koncert byl bezvadný, zazněly songy z nového alba Yav, nebo i Stenka na Stenku a jiné. Dokonce jsem se setkala se svým ruským kamarádem, který je zná, takže to bylo též velmi zajímavé. Lacrimas Profundere a Sonatu Arcticu jsem vynechala, byla jsem naprosto vysátá, až ve 22:30 jsem s ostatními šla na koncert Nightwish,který byl pro mě zklamáním. Floor Jansen opravdu nemusím, nelíbí se mi její technika zpěvu. Ano, koncert byl velkolepý, pěkný, ale Floor je prostě ... Floor. Anettiny songy neudýchávala (viz Amaranth), celkově se mi tato žena (ehm) do Nightwish nehodí. Koncert trval přesně do půlnoci a tak byl završen Masters of Rock 2015.

Cesta zpět byla docela náročná, něco kolem 500 km ze mě sebralo veškerou energii, ani to tahání krosny a stanu nebylo nic příjemného. I tak jsem si festival nadmíru užila, byl můj první a doufám, že nebyl poslední. A těch sympatických lidí, co jsem poznala ... Naprosto skvělé. Atmosféra nepopsatelná, s ničím nebyl problém, jednoduše paráda. Určitě pojedu i na další, tentokrát 14. ročník tohoto velkého festu. Pokud jste se vy, čtenáři, zúčastnili MoRu 2015 též, určitě mi napište vaše dojmy! ^_^


Má maličkost s Lúmenn (vím, nevypadám dvakrát nejlépe, už jsem byla unavená :D )

Ulovené podpisy z MoRu
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Veronica Veronica | Web | 14. července 2015 v 22:46 | Reagovat

To ti závidim! Tento rok som tam chcela ísť :(
Ale nakoniec som v zahraničí. Tak som si povedala, že pôjdem na TopFest, kde boli WT ..nakoniec som odišla skôr.

Ale na Nightwish idem do Prahy v Decembri, ale bojím sa či mám ísť, kedže píšeš, že ťa ich koncert sklamal :-( .

Každopádne závidím ti moc! :)

2 Marja Virtanen Marja Virtanen | Web | 14. července 2015 v 22:56 | Reagovat

[1]: Tak já tobě zase závidím to zahraničí :D

Určitě se neboj, je to jen můj subjektivní názor a rozhodně nenabádám ostatní, aby na koncert nešli jen pro to, že se to nelíbilo jednomu člověku ;) Koncert byl opravdu velkolepý, fajnový, ale mně tam prostě vadila Floor, no ;)

3 Monica Otmili Monica Otmili | E-mail | Web | 14. července 2015 v 23:05 | Reagovat

Svou honbu za autogramy a fotografiemi s kapelami mám jaksi za sebou, snad za to asi může i stěhování před dvěma lety, při čemž jsme několik autogramů poztrácela, byť jsem několikrát kontrolovala místo, kam byly uloženy. Minulý rok jsme vystáli aspoň tu na Epicu aneb sexsymbol mé drahé polovičky jsme vynechat nemohli a přinesli jsme jí také dárek z mé korálkové dílny (pokud se dnes neválí na dně popelnice tak mám štěstí :D ), předloni jsme si nechali podepsat Prong, což jsou pro mě jedni z na pokec nejsympatičtějších muzikantů vůbec, a Elvenking. Letos jsme místo autogramiuád dali přednost nahánění přátel všude možně, mrzí mě, že jsme se nestačily potkat víc, než na těch pár minut, co jsme Tě zahlédla v jedné z těch obřích front.

Z festivalu jsme jako každoročně nadšená, opět se potvrdilo mé něštěstí, co se sběru trsátek/paliček týče, aneb poté, co mi an koncertě Judas Priest v Praze o dva týdny dřív přistálo trsátko na hlavě i pod botou a ani ejdno z nicj nevlastním, mě na Mástrech peroucí se fanoušci přetáhli přes hlavu paličkou od Sonaty Arcticy tak, že bouli nahmatám ještě dnes. :D

Co se týče samotných koncertů, hodně jsme si užila Serious Black, Hammerfall, Sonatu Arcticu, Xandrii, U.D.O - tenhle děda dokážě vždycky překvapit, Zakka Wilda či Crucified Barbaru a nesmím zapomenout na Nightwishm, jejichž koncert pro mě byl příjemným překvapením a s Tvým názorem na novou zpěvačku nemohu souhlasit, právě po tomto vystoupení jsem ještě více přesvědčená, že právě ona je ta pravá zpěvačka pro Nightwish a co se rýče jejího hlasového projevu na mě naopak působila, že si ještě nechává rezervu.
Naopak z Arkony či Powerwolf jsem byla zklamaná. Nové album Yav mě příliš neoslovilo, navíc se mi zdálo, že Masha nebyla ve formě a o ozvučení ani nemluvě. Stále se nemohu zbavit dojmu, že playlist mohl být postaven lépe. A co se týče Powerwolf, koncert sám o sobě špatný nebyl, ale na to, jak se na stránkách MoRu a všude možně chvástali, že bude představeno nové album, tak toho z něj tedy moc nezahráli...
Velmi příjemné překvapení pro mě znamenali   Tri State Corner, protože zvuk bouzoki miluju a v kombinaci s metalovou hudbou to bylo něco úžasného a já si v duchu říkala, navzdory blížícímu se bankrotu onoho milého státu, že chcu být z Řecka. :D
Cestování jsme úspěšně zvládli i s capartem v podobě přítelova brášky a dospávali jsme včera ještě tak 13 hodin. :D

4 Marja Virtanen Marja Virtanen | Web | 14. července 2015 v 23:15 | Reagovat

[3]: Bohužel, my také lítali všudemožně, ale určitě se ještě budeme moct setkat jindy ^_^

Ani u mě nepřistála ani jedna palička, ani jedno trsátko, ale to mě nijak nemrzí :D

Ono to ozvučení bylo problémem u hodně kapel, i u Powerwolf a souhlasím, že z nového alba toho předvedli málo, Arkona špatně sestavila playlist (Stenka na Stenku mohl být jako první na nakopnutí) :) A NW mě bohužel zklamali, no ... :(
Díky za názor a komentář ^_^

5 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 16. července 2015 v 8:23 | Reagovat

Já si nechala podepsat nové album Powerwolf :))
A dost mě naštvalo, že nezahráli Blessed and possessed, protože jsem ji měla už naposlouchanou a dost se mi líbí :D

Jak to děláš, že se dostaneš tak dopředu? My jsme se s kámoškou natlačily maximálně do páté řady! :D

6 Marja Virtanen Marja Virtanen | Web | 16. července 2015 v 10:13 | Reagovat

[5]: Bohužel, chyby se stávají, tak si ho zatím můžeme užít na albu a pak možná v Praze, kde budou hrát ^^

Asi stačil nevinný pohled + fakt, že se moje drobné tělo dostane všude :DDDD

7 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 16. července 2015 v 10:24 | Reagovat

[6]: je asi fakt, že mých 175cm nechce nikdo před sebe... :D

8 Marja Virtanen Marja Virtanen | Web | 16. července 2015 v 10:44 | Reagovat

[7]: Já měla před sebou dvoumetrového, mohutného chlapa, který mě nehodlal pustit :D

9 Fellien Fellien | Web | 19. července 2015 v 14:22 | Reagovat

Taky jsem byla na MoR, ale přijela jsem jen na Nightwish a Gamma Ray, jinak jsem byla pryč. A vzhledem k tomu, že jsem pokaždé ve VIP zóně, můžu si na MoR chodit pomalu jak do hospody a vždy chodím okolo stanů kde bydlí jednotlivé kapely a musím se hlídat, abych se za nima nevrhla a všechny je nezačala objímat štěstím, že jsem tam kde jsem! :) Hodně si vážím toho, že mám takovou možnost tam být. Taky o tom chystám článek, mám i parádní fotky přímo od pódia, Floor byla úžasná!

10 Fellien Fellien | Web | 19. července 2015 v 14:26 | Reagovat

[9]: Moc nechápu, proč se ti Floor nelíbí, zpívá skvěle, když už ne Tarja, tak Floor je nejlepší volba hned po ní. Zpívala to krásně, Anette se do Nightwish vůbec nehodila a zpívat téměř neumí. Nevím o tom, že by měla Floor problém něco udýchat, poradila si s tím krásně a pořád to od ní znělo líp než od Anette, která se podle mě hodí možná tak do nějaké puberťácké rockové kapely a jsem ráda, že už s Nightwish není. Ale i s Floor je Nightwish bez Tarji pořád jako sex bez orgasmu, to popřít nemůžu...

11 Marja Virtanen Marja Virtanen | Web | 20. července 2015 v 9:59 | Reagovat

[9]: To je super, že to tak máš - já už bláznila, když jsem měla jít na autogramiády a věděla jsem, že je uvidím naživo :D

[10]: Každý máme svůj názor a já ti děkuji za vyjádření toho tvého - každopádně ta poslední věta je skvěle řečená :D

12 Gabriel Decay Gabriel Decay | Web | 24. září 2015 v 11:41 | Reagovat

Wooow, fesťáky nejsou zrovna moje parketa, ale koukám, že akce to byla letos pořádna :)

13 Marja Virtanen Marja Virtanen | Web | 25. září 2015 v 19:00 | Reagovat

[12]: To tedy, ale já na takovém fesťáku byla poprvé, takže pro mě to bylo naprosto velkolepé :D

14 MetalHeart MetalHeart | E-mail | 15. října 2015 v 1:06 | Reagovat

Byl jsem letos i loni. Samozřejmě příští rok jedeme zase. Je mi 17 a jezdím tam s tátem, protože jsme oba potrhlí metalisti... :D A příští rok beru i spolužáka. Tak bychom se tam mohli příští rok sejít a udělat takovou gruppe, co Vy na to? :D Kdyžtak mail mám vyplněn, a čím víc se nás sejde, tím lépe... ;)

15 Marja Virtanen Marja Virtanen | Web | 15. října 2015 v 10:34 | Reagovat

[14]: To by bylo super! :) Já doufám, že mi to tento rok vyjde :)

16 Bl@ck Devil (Metal Heart) Bl@ck Devil (Metal Heart) | E-mail | Web | 15. října 2015 v 17:43 | Reagovat

[15]: Jojo, každopádně by to bylo fajn. Teď v listopadu už se uvolní program a lístky, tak se nemohu dočkat, kdo letos přijede. Jinak jedu eště na Black Sabbath a SlipKnoT, takže se nenudím. Na Sabbatech jsem byl v prosinci 2013, byli super. Tak určitě budou i teď, ale největší radost snad za celej tenhle rok mám z toho, že zase po 6 letech uvidím naživo SlipKnoT!! :P Jinak lístky na MoR máme zdarma, sestřenice je Ing. a na vysoký pozici v Pragokoncertu, takže nám jako pomáhá. Což je fajn, protože ještě ti SlipKnoTi a Sabbati, to jsou další finance. A na MoRu to střídám, někdy jsem u pódia a někdy až vzadu u stánku (jak jsou schody dolů k malý stejdži), protože už je to blíž pro pivo a RedBully... :) Jinak je i zajímavý, že tam mají třeba SlipKnoT košile za 600,- a ve městě mají trička a mikiny kapel za 300,- . :P :D Jsem si tam koupil mikinu Sabatonů. A každopádně taková velká parta, to bude jízda, pokud se to povede. Budeme mít stany na louce nad parkovištěm. Teď se nám nic neztratilo, dokonce tam byl vybranej jen jeden stan o kterém se ví)... :D Teď jdu dělat pořádek v albech jednoho interpreta na www.karaoketexty.cz ,  každopádně pište, kdo byste měli zájem. Nebo můj druhej mail, devilblack@metalfan.com. Jinak blog už dávno nemám, ale mám webík (mám jich víc, ale tomuhle se trochu věnuju)http://cerna-magie-a-vse-kolem-ni.webnode.cz/ . Plánuji udělat i lepší doménu a více článků ze starého webu, kterej mám zálohovanej v PC, ale musím dělat korekturu a je toho moc, tak se mi nechce. Navíc mám ve škole toho dost a ještě teď pracuju na jednom hudebním projektu...)

17 Bl@ck Devil Bl@ck Devil | E-mail | Web | 15. října 2015 v 18:55 | Reagovat

Taky mám český fan web o Powerwolf a pracuji ještě na Dark Funeral. http://powerwolf.webnode.cz/
Na kapely typu SlipKnoT atd. je to zbytečné, už weby jsou a já bych na to neměl čas... :)

18 Marja Virtanen Marja Virtanen | Web | 15. října 2015 v 21:18 | Reagovat

[16]: No tak to je naprosto super, já zas na MoR plánuji jít, takže bych si lístek koupila předem a je super, že máš takovéto výhody ^^ Jinak děkuji za doporučení na weby, určitě je navštívím a potěšil mě hlavně web o Powerwolf (směla bych ho roznést dále?), tato skupina by se měla dostat do povědomí spoustům lidí ^^

A jinak jsem též zvědavá, kdo na dalším ročníku vystoupí. :)

19 Bl@ck Devil Bl@ck Devil | E-mail | 16. října 2015 v 2:52 | Reagovat

[18]: Samozřejmě, budu dokonce rád, když web pošleš dále. Dokonce jsem dělal i web www.kabatfans.eu, kterej ale obsahově dělá už někdo jinej a trochu ho zprasil... :( :D Už ať je červenec, nemohu se dočkat.....! :)

20 Angel Angel | E-mail | Web | 30. října 2015 v 1:52 | Reagovat

Na MoRu jsem sice byla zatím jen jednou, ale obdivuju tě, že jsi dala tu cestu vlakem. My jsme naštěstí jeli autem, protože jet vlakem, tak mě asi klepne, než tam dojedeme. I když zase na druhou stranu bych se tentokrát mačkala jen s metalist(k)ama...tak to nemuselo být tak hrozné =D

Within Temptation snad ani nemohou zklamat. Byla jsem na jejich normálním koncertě i na MoRu a nádhera. Ráda na ně vzpomínám. Bloodbound jsou taky skvělí, jejich koncert si člověk opravdu užije od začátku do konce. HammerFall už neposlouchám tolik jako dřív, ale jejich koncert musel být taky parádní. Black Label Society bych taky někdy ráda viděla naživo. Je super, jak jsi byla v kontaktu s Johnem. To ti snad muselo vynahradit i ty podpisy;D
Delain a Lacrimas Profundere byli důvod, proč jsem hodně zvažovala účast na letošním ročníku, ale nakonec jsem přece jen odolala. Doufám, že budu mít jinou příležitost.
Škoda, že jsi vynechala Sonatu Arcticu, ti by asi taky stáli za to. Ale ono je toho opravdu moc a člověk nemá tolik energie, aby stíhal všechno. Nightwish jsem s Floor snad ještě ani neslyšela, ale byla jsem na jejich koncertě ještě s Anette a větší katastrofa to být nemohla.

Je vidět, že sis to hodně užila =) A získala tolik podpisů. Kolik jich už máš celkem (respektive od kolika kapel)? Pokud jsem teda dobře pochopila, že je sbíráš.

21 Marja Virtanen Marja Virtanen | Web | 7. listopadu 2015 v 21:56 | Reagovat

[20]: Cesta byla docela fajn, ve vlaku se dokážu zabavit, horší to bylo s tím taháním spacáku, stanu a krosny :D

Ano, osobní kontakt z hudebníky mi podpisy vynahradilo stoprocentně - dokonce na podpisovkách mi podání rukou s hudebníky přišlo lepší, než když se jen podepsali na papír :D

Ano sbírám je, a mám jich 6 - všechny jsou z MoRu + ještě podpisy kluků z Partičky ;)

22 CaseyGog CaseyGog | E-mail | Web | 22. září 2017 v 17:26 | Reagovat

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>Click here!</a>

23 AlbertUnlit AlbertUnlit | E-mail | Web | 5. června 2018 v 6:24 | Reagovat

The men's prostate is the central portion of a male's reproductive :. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate gland is situated just while watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always very uncomfortable and inconvenient for that patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.

Prostate infection, also known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related problem in men younger than 55 years. Infections of the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of all forms of prostate infection. It is due to bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition connected with a particular defect inside gland and the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be due to trauma towards the urinary tract or by infections via the rest in the body. A patient may experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal from the prostate defect followed by the use antibiotics and NSAIDs to help remedy the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not yet to create the sources of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other believe intensive exercise and heavy lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable diet is important. These are some in the steps you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for our health and wellbeing and it will also maintain the urinary track clean.

2. Some studies suggest that several ejaculations per week will prevent prostate type of cancer.

3. Eat pork sparingly. It has been shown that consuming more than four meals of beef weekly will heighten the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most critical measure to consider to make certain a wholesome prostate is to select regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you should select prostate examination at least one time per year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama