Leden 2015

Já už si to neuvědomuji aneb Průběh maturitního plesu

19. ledna 2015 v 18:59 | Marja Virtanen |  Něco o mé maličkosti
Přesně 16. 1. 2015 jsem měla maturitní ples, který měl v podstatě velký úspěch u hostů, avšak menší u nás, účastníků-maturantů, řekla bych. Ale vzhledem k problémům, které během plesu nastaly, se ples povedl. Více než dobře.
Moje maličkost už byla vyklepaná den před plesem, ale nijak závratně jsem to neřešila, vždyť o nic nejde, že ... Říká se, že když nejde o život, jde o hov.., no dobře, víte, co tím myslím. Tak jsem čapla šaty, běžela ke kadeřnici, nechala si namatlat ksicht šminkama a jelo se.


Ta tajemná osoba v koutě podvědomí- Kdo to je?

9. ledna 2015 v 17:34 | Marja Virtanen |  Depressed
Vysvětlení: Prosím, neberte článek něco jako schizofrenní, depresivní nebo, nedejbohům, sebevražedný výlev. O nic takového nejde - je to jen čistě temná fantazie. Člověk se v těchto myšlenkách občas vyžít může - i když to zní bláznivě.
Příjemné čtení přeji!


Postcrossing - proč jsem s ním začala

4. ledna 2015 v 14:36 | Marja Virtanen |  Postcrossing
Je začátek roku 2015 a už jsem si našla nového koníčka, který se v poslední době stává hodně oblíbeným - a tím je postcrossing. Poprvé jsem si o této činnosti přečetla na blogu Kelly, která se postcrossingu věnuje. Pak přišlo členství ve Facebookové skupině, kde je plno nadšených sběratelů pohlednic z celého světa a už jsem zabrousila na Postcrossing.com a vytvořila si profil. Takže se směle mohu pustit do posílání pohledů do celého světa a těšit se na překvapení, které mi pošlou ostatní vášniví sběratelé.

Postcrossing = Cílem Postcrossingu je propojení světa pomocí skutečné pošty tím, že vám umožní vyměňovat pohlednice s náhodnými uživateli z celého světa. (zdroj: Postrossing.cz, neoficiální česká stránka o tomto hobby)