Květen 2014

Day 12 - A song from a band you hate

30. května 2014 v 21:36 | Marja Virtanen |  Hudba, texty
Black Veil Brides
Amaranthe
One Direction
a další ...

Je těžké udělat byť jen malý součet neoblíbených skupin, nedejbože songů, jelikož je jich opravdu hodně. Jmenovat mohu hlavně mainstreamové skupiny, které se zaměřují hlavně na pop a dance, ovšem v některých případech lze vypsat i skupiny z "tvrdších" (záměrně píšu uvozovky) žánrů. Jde hlavně o některé rádoby rockové skupiny, které jsou dle mého názoru přeceňované a jejich songy mi prostě nejsou po chuti.

Čím větší deprese, tím větší závislost na umění

4. května 2014 v 11:41 | Marja Virtanen |  13. komnata
Nadpis samozřejmě neberte nějak negativně, je to jen takové symbolické vyjádření. I když občas je to docela výstižné.
Chuť něco vytvářet mi vždy vznikne díky vnuknutí nějakého nápadu, či inspirace. A nejvíce se tyhle chvilky posilní, když se mi stane něco zlého (viz škola). A jelikož jednoduše nechci jen tak sedět v koutku a plakat, jak je ten svět nespravedlivý, ošklivý, jak jsou lidé falešní a podobně, tak sednu k počítači, či k papíru a vytvářím. Cokoliv - povídky, kresby (které samozřejmě nedokončím hned, nějakou dobu to trvá). Nebo si čtu, to mi také velmi pomáhá.
A proč zrovna závislost na umění?


Kontakty

2. května 2014 v 15:18 | Marja Virtanen

Kvůli své identitě (chcete-li konkrétněji, kvůli prozrazení) dávám do kontaktů jen svůj aktivní e-mail + nově založený Ask. Většina mě možná zná z Facebooku, mám i profily na DeviantArtu, Youtube a některých dalších stránkách. Kdybyste o mé profily na těchto webech měli zájem, klidně si řekněte, ale nelekejte se, že jsou pod jiným jménem - pod mou "pravou" přezdívkou. Bylo by docela hloupé zakládat si dva profily s rozdílnými přezdívkami a se stejnými věcmi. Jak víme, internet je místo, kde se vše dá bez problémů dohledat a nerada bych například měla problém s tím, že by mě někdo nařkl z kopírování.

Děkuji za pochopení!
E-mail


redprincess123@seznam.cz

Ask


Roční období - podzim

1. května 2014 v 15:03 | Marja Virtanen |  13. komnata
Podzim je dle mého názoru snad to nejkrásnější roční období. Nejenže slavím narozeniny, ale navíc není ani moc velká zima, ani moc velké teplo. V ostatních obdobích si můžeme užívat věci pro ně typických - vzkvétání a rození života na jaře (a také alergie), pořádná horka v létě a nevyzpytatelné chladno v zimě. Podzim, který si svou funkci rozděluje mezi léto a zimu, má skoro všechno z těchto období spojené dohromady. I když je pravda, že v poslední době se člověk spíše ptá, co se to vlastně s těmi ročními obdobími děje.