Pár obrázků - loga kapel

1. února 2014 v 19:59 | Marja Virtanen |  Kresby
V poslední době jsem na všelijaké kreslení a malování docela kašlala, protože nebyl čas, nálada a inspirace. A hlavně - chuť tvořit něco složitějšího, jelikož to chce trpělivost a smysl pro maličkosti (v mém případě), a tak jsem se pustila do loga kapel. Přijdou mi taková jednodušší a kdykoliv můžu přidat něco, co tu skupinu charakterizuje, nemusím se vykreslovat s něčím těžším. Samozřejmě, tady hraje hlavní roli zase přesnost - většina písmen na sebe navazují a logo si většinou klade důraz na přesnost, alespoň, co se kapel týče.

Více pod perexem.1. Evanescence


Vím, není to moc povedené - ten kříž není rovný a kruhy u posledního "e" nejsou nejkulatější. Ale snažila jsem se a vyšlo z toho tohle:D Obrazec na pravé straně má zobrazovat květinu, je vytvořena foukací technikou. Ke kreslení jsem použila tužku č. 2. k vykreslení tuš a jako pomůcky pravítko a kružítko.

2. Edguy


Bylo mi řečeno, že logo je kostrbaté a je to pravda - klepala se mi ruka a byla jsem v podstatě ráda, že to vyšlo takhle:D Určitě se budu snažit zlepšit.

Mimochodem, dalším důvodem, proč jsem začala vyrábět loga kapel jsou taková, že oficiální plakáty jsou drahé, hlavně na internetu a s penězi si nemůžu moc vyskakovat, tak mě napadlo připojit svou kreativitu a dát šanci nápadům. Tyhle dvě loga jsou sice normální, černobílá (i když kvalita fotek tomu moc nesvědčí), ale není všem dnům konec - postupně mohu přidávat další věci s kapelou spojené (jak jsem již zmínila výše).

Možná někteří už tyto obrázky viděli, ale jelikož musí být tento blog pod jiným jménem, než pod jakým jsem podepsala tyto dva výtvory, jména byla předělána.

Budu moc ráda za vaše vyjádření a názory ^_^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ela-vampire.blog.cz ela-vampire.blog.cz | Web | 1. února 2014 v 20:13 | Reagovat

Evanescence zboznuju tu druhou kapelu neznam asise pak podivam :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama