Day 07 - A song that reminds you of a certain event

30. ledna 2014 v 22:47 | Marja Virtanen |  Hudba, texty

S tímto songem si spojuji mé první a poslední vítězství ve sportovní gymnastice. Byla jsem ale ještě velmi malá (možná to bylo rok po vydání tohoto songu), takže jednoduchými počty bychom došli k závěru, že mi v té době bylo asi 9 nebo 10 let.Ruslanu a její Wild Dances jsem tak milovala, že jsem si ji vybrala jako hudbu pro tandemovou (=gymnastické duo) sestavu. Společně ještě s jednou slečnou, která se narozdíl ode mě ještě gymnastice věnuje (já musela přestat kvůli škole, zdravotním problémům a šikaně) jsme byly rozhodnuté právě pro tento energický singl a taky, že nás energií pořádně nabil. Už první tóny nás navnadily a vyplatilo se nám to - vyhrály jsme 1. místo.
Od té doby jsem se vždy při takových sestavách setkávala s WD velmi často - výborně se na ní cvičilo a úspěch byl skoro zaručen, jelikož pokud měl člověk alespoň trochu smysl pro rytmus, dokázal podat úžasný výkon. I porotcům se to líbilo. WD nenechá podle mě nikoho chladným, má v sobě zakomponovanou určitou divokost. První část písně (začáteční rozjezd) se vždy nesl v duchu rozběhu a hvězdy+přemetu a jelikož je rytmus velmi rychlý, na místě musela být ohebnost, a hlavně dobrý pamatovák:D

Co mě mrzí, že medaili jsem při stěhování nábytku ztratila, kdybych velmi pečlivě hledala, možná by se našla, ale nedávám tomu moc velké naděje. V podstatě už z gymnastiky nemám nic, jen vzpomínky.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama