Day 06 - A song that reminds you of somewhere

26. ledna 2014 v 10:55 | Marja Virtanen |  Hudba, texty

Tenhle song se mi vybavuje vždy, když vzpomínám na různá místa, kde jsem trávila dovolenou, tedy co se hlavně Česka týče. Ne, že bych to měla spojené s něčím depresivním, to rozhodně ne, ovšem na každém tom místě jsem potkala nějakého kluka, které podobné věci poslouchal. Jako by to bylo nějaké znamení.Nikdy jsem s těmi kluky nic neměla, ale jelikož jsem byla naivní, malá a hloupá, samozřejmě se mi líbili. Když si na to teď zpětně vzpomenu, je mi perkele trapně, protože se tím dostávají na povrch i rozhovory, jež by mohly být klidně zapomenuty. Ono se říká, že trapné a špatné věci se nezapomínají, ale já se při takových věcech rozhodně nezasměji (hlavně sama sobě), nebo na ně nevzpomínám s láskou.
Co se týče konkrétních míst, měla jsem na mysli hlavně kempy - v Českém ráji (kemp Jinolice) a v Hošticích, tam jsme jezdili nejčastěji a právě tam jsem rok co rok někoho potkala. Bylo mi kolem 12, 13 let. Hudba, podkreslující právě tento song mi ještě vyvolá vzpomínky na nádhernou přírodu, která na těchto místech je. Co mě potěšilo, že kempy stále fungují, pořád je to tam stejné. A určitě bych se tam podívala znovu, tentokrát už opravdu za účelem poznání, rekreace a ne jen proto, že jsem měla nehoráznou tendenci někoho nového potkávat. Samozřejmě, dříve jsem o tom nevěděla.
Kdo by to byl řekl, že tenhle song mi připomene zrovna takováto místa, ale u mě je to vždy takový spouštěč vzpomínek. Vždy si myslím, že konkrétně tyto kempy prostě stále něco v sobě mají. Něco ze mě. Hlavně všechny ty myšlenky a činy. Každý kus trávy, každý strom, každý kámen, i to dřevo na oheň ... je tam prostě takové to "něco". A já doufám, že se na takováto místa ještě někdy podívám. A je i jasné, že i s tímto songem v uších.

Určitě ji znáte všichni, kdo by ji neměl rád ^_^

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabriel Decay Gabriel Decay | E-mail | Web | 28. ledna 2014 v 16:59 | Reagovat

Tak tohle je pecková skladba, kterou si vždy rád poslechnu - výborná volba :)

2 Marja Virtanen Marja Virtanen | Web | 28. ledna 2014 v 18:25 | Reagovat

[1]: Ano, je úžasná, nic víc k tomu nelze dodat ^_^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama