Day 05 - A song that reminds you of someone

25. ledna 2014 v 11:54 | Marja Virtanen |  Hudba, texty

Tenhle song mi vždy připomene mého přítele. Protože jsem se díky němu k Manowarům dostala a tohle je navíc písnička, kterou má nejraději - hlavně od části 3:30, kde si ji rád i zazpívá.Přítel mě v podstatě dostal k metalu obecně, pokud bych to tak měla vzít, ovšem předtím jsem nějaké skupiny poslouchala také. Ale rozhodně to nebyli Manowar, Blind Guardian, Sabaton a jiné, které si dle svého hudebního období rád poslechne. V čem jsme se hudebně shodli byli Within Temptation, Nightwish, Bon Jovi, Lordi, různé soundtracky (např. od Hanse Zimmera) - ty taktéž poslouchá rád a je toho určitě více.
Myslím, že každý mívá své hudební období a záleží konkrétně na člověku, jak dlouho to potrvá - mám tím na mysli období, kdy se člověk zaměří jen na nějaký konkrétní žánr a od něj poslouchá jen dané skupiny, nebo poslouchá pár skupin pořád dokola, poté to změní. Tak to má i můj přítel, já a též i lidé, které znám. Například přítel měl teď období Nightwish a Sabatonů, já teď mám období Turisas. Mimochodem, dle těchto hudebních období se sice možná nevyplatí kupovat dárky jako CD, či merchandise nějaké skupiny (jelikož nevím, kdy se to změní), ale příteli jsem darovala 2 CD právě již zmíněných Manowar (konkrétně Fighting The World a Kings of Metal) a měl z nich radost, což mě velmi potěšilo. Ale tak proč toho projednou nevyužít, skoro každý z nás vlastní přece nějaké originální CD, nebo si ho alespoň přeje. Myslím, že kdybych si měla vypsat wishlist CD, které bych si chtěla pořídit, tak jsme tu do dalších Vánoc :D

Hodně lidem jsem vděčná za to, že mě více vtáhli do světa tvrdé hudby, ale příteli jsem pochopitelně vděčná i za mnoho jiných věcí ^_^ Mohla bych totiž vypsat mnoho lidí, se kterými si určité songy spojuji, ale jelikož Challenge nařizuje jeden, tak jsem sem dala ten, jehož vzpomínka mi připomíná fakt, že si svého přítele neskutečně vážím a ani nedokážu vyjádřit jak hodně ho miluji a jak jsem ráda, že mohu být právě s ním.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama