Day 03 - A song that makes you happy

25. listopadu 2013 v 14:00 | Marja Virtanen |  Hudba, texty

Německo-rumunští Powerwolf snad mají v sobě nějakou magii. Jakmile si od nich poslechnu jakýkoliv song, dokáže mi okamžitě zlepšit náladu a dodá mi sílu a energii k další práci. Proto si písničky od Powerwolf většinou pouštím ráno v autobuse, když jedu do školy, protože mě dokážou nakopnout. Teď to pomalu zní jak reklama na ně:D Nevadí, tím lépe.Jelikož se v Challenge vyžaduje vždy jen jeden song ke každému dni, bylo hodně těžké vybrat právě ten nejlepší. Mojí volbu vyhrál song Sanctified With Dynamite z jejich alba Blood of the Saints. Zezačátku slyšíme Attilův hromově operní hlas, zpívající latinou a pak se písnička tak neuvěřitelně rozjede, že máte tisíc (co tisíc, milion!) chutí pohazovat hlavou do rytmu. A rozhodně nedoporučuji mít Sanctified With Dynamite na low volume, jinak to nemá efekt!:)
O Powerwolf jsem se dozvěděla od svého astrálního dvojčete. První poslechnutí znamenalo okamžitou závislost, takže jsem si okamžitě vyhledávala více a více jejich tvorby. Nemohla jsem se jich nabažit a když jsem se ještě dozvěděla, že byli na minulém Masters of Rock (a samozřejmě u nás budou vystupovat určitě na hodně festivalech), tak jsem okamžitě litovala, že jsem na nich nebyla. Doufám, že se ta možnost někdy naskytne.

Samozřejmě i u tohoto dne byl velmi těžký výběr, jak už jsem vyjádřila výše. Je ještě hodně songů, co mě činí šťastnou, vlastně jsou to všechny, co mám ve svém Playlistu (kromě těch hodně pomalých a smutných), takže je celkem náročné koukat na ten seznam přibližně 500 songů a říkat si: tahle ta mě rozesmutní, tahle zase rozveselí ... Tak snad i já jsem vás navnadila na song (i na skupinu), který mě z té většiny songů dělá šťastnou:)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Inna Centi Inna Centi | Web | 25. listopadu 2013 v 15:39 | Reagovat

Bez obav - těch příležitostí vidět je, bude hodně - letos tu vlastně byli dvakrát a je jisté, že přístí rok sem zavítají minimálně na Metalfest, který je v Plzni ^_^

2 Marja Virtanen Marja Virtanen | Web | 25. listopadu 2013 v 18:00 | Reagovat

[] Tak snad to vyjde ^_^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama