Listopad 2012

Když zoufalost potká štěstí

15. listopadu 2012 v 21:31 | Marja Virtanen |  Others
Dva pocity, které se navzájem vylučují, nikdy spolu nemůžou jít ruku v ruce. Je nemožné cítit oboje ve stejnou chvíli, pociťovat štěstí a zoufalost zároveň, jen si to představte.

Nebo je to tak nereálné, že si to člověk představit nedokáže?

Je to jako černota a bílé prázdné místo dohromady. Jako by vás něco vyplňovalo, nevíte, k jaké straně se přiklonit. Vše má svůj důvod, k něčemu se musíte rozhodnout. Nemůžete (nebo přímo neměli byste) být neutrální. Protože je to nemožné. Nepředstavitelné.

Jenže víte, někdy se dějí zázraky. Někdy se ty pocity prostě smísí. A vy se najednou divíte, co se stalo. Co se s vámi děje. Chcete plakat a smát se zároveň. A ty slzy-ty vám tečou štěstím, nebo z naprosté zoufalosti a nedostatek sebekontroly nad sebou? Vy nevíte, protože je to nepopsatelný pocit, který zažíváte individuálně jen vy. Usmíváte se a přesto cítíte, jako by to byl jen pouhý škleb, který naznačuje tvář před pláčem. Nakonec se podíváte do zrcadla a zjišťujete, že se vážně culíte od ucha k uchu, ale se slzami v očích. Ta slza teče po tváři, kutálí se dolů a smočí kousek vašich usmívajících se rtů a vy si pomyslíte: "Jsem snad blázen? Šílenec, magor, psychopat?" Ne, nejste. Jelikož člověk má právo cítit vše najednou, prostě stát se emocionální míchačkou. Proč ne, je to zdravé a vyčistí se vám tím mozek. A... snad i trochu zlepší nálada, pokud je to štěstí opravdu štěstím a zoufalost to jen podkresluje.

Víte co? Nejlepší je dát si čokoládu a nic neřešit. (S)Mějte se ^^Další wallpaper-Nightwish

10. listopadu 2012 v 21:06 | Marja Virtanen |  Designy
Další wallpaper, tentokrát s Nightwish. Dala jsem ho jako takovou pozornost mé kamarádce, která má Nightwish ráda a tenhle song od nich nejradši-tak jsem toho využila. Nechtěla jsem, aby zde vznikal nějaký obrovský kontrast modré - proto jsem zvolila jemné odstíny, které se nebijí, ale naopak trochu s pozadím plynou. Anette jsem do rohu dala schválně-přece jen tam trochu ten kontrast vytváří. Text tedy není až moc převratně vidět, ale myslím, že na tom tolik nezáleží. Anebo ano...? No, ještě se snažím zlepšovat :D Tak ať se vám alespoň trochu líbí.Tapeta, nebo wallpaper, jak chcete-Turisas

3. listopadu 2012 v 22:57 | Marja Virtanen |  Designy
Marja si hrála s grafikou a najednou jí vzniklo toto. Vypadá to jednoduše, ale piplá se s tím docela dost-dohromady mi to zabralo asi hodinu. Pendluju mezi ,,odbytým,, a ,,hezkým,,. Není to přeplácané, ale ani to není nic extra.

No názor nechám raději na vás.